Duyurular

BMJ Best Practice, webinar üzerinden online eğitim toplantısı (28 Mayıs 2019 Salı, saat 12:00'de) düzenlenecektir.

Değerli Araştırmacılar,

Üniversitemizin abone olduğu kanıta dayalı klinik karar destek sistemi olan BMJ Best Practice hakkında 28 Mayıs 2019 Salı günü saat 12:00’de webinar üzerinden online eğitim toplantısı düzenlenecektir.

Hacettepe Üniversitesi Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanlığı ile işbirliği halinde online gerçekleşecek bu toplantıya siz değerli kullanıcımızı da davet etmek isteriz.

Detaylar aşağıda bilgilerinize sunulmaktadır;

Room URL: https://bmj.clickmeeting.com/hacettepe

Room ID:  466-333-773

Toll free no: +90 (850) 455 1249 (Yalnızca konuşmacıyı bilgisayarınızdan duymamanız halinde gereklidir.)

Katılımcı PIN: 313247#

ÖNEMLİ:

·   Yukarıdaki link üzerinden kayıt olduğunuzda katılımınız konfirme edilecek ve e-posta yoluyla bir katılım linki alacaksınız. Bu link aracılığı ile eğitime katılımınız mümkün olacaktır.

·  Konuşmacıyı bilgisayarınızdan duyamamanız durumunda ücretsiz olarak yukarıda belirtilmiş olan numarayı aramanız ve belirtilen PIN ile giriş yapmanız gerekmektedir.

BMJ Best Practice

Hekimlerin, hemşirelerin ve tüm sağlık personelinin tanı ve tedavi sürecinde alacakları klinik kararlarda (hastalıkları erken teşhis etme, hataları önleme, sağlık hizmetlerinin kalitesini iyileştirme, uygun tedavi uygulama vb...) destek sağlayan klinik karar destek sistemidir. 

Saygılarımızla 

Her Hakkı Saklıdır © 2020 Hacettepe Üniversitesi Kütüphaneleri
library@hacettepe.edu.tr
Sorumluluk Sınırı