Duyurular

McGrraw Hill Tıp veri tabanları deneme erişimine açılmıştır.

McGrraw Hill Tıp veri tabanları - Bitiş Tarihi: 02 Kasım 2013

Erişim adresi:www.accessphysiotherapy.com

KapsamAccess Physiotherapy; Fizik tedavi konusunda öğrenciler, eğitimciler için sunulan bir kaynaktır. Access Physıotherapy online fizik tedavi kaynaklarını, önde gelen McGraw-Hill metinlerden içerikleri, interaktif görüntü dosyalarını, multimedya ve esnek müfredat araçlarını içermektedir.

Erişim adresi:www.accessemergencymedicine.com

KapsamAccess Emergency Medicine; Acil Tıp konusunda öğrencilere, doktorlara ve eğitimcilere hastaya teşhis koyma ve hastayı tedavi etmede yardımcı olmaktadır. Güncellenmiş içerik, ilaç monografileri, interaktif görüntü, videolar, ders kitaplarına erişim imkanı ve kişilere özel müfredatlar yer almaktadır.  

Erişim adresi:www.accesssurgery.com

KapsamAccess  Surgery; Ameliyat vaka senaryoları, çok çeşitli ameliyat videoları, interaktif görüntü, güncellenmiş içerik,semptom veya hastalıklar ile ilgili ayırıcı tanılar, ameliyatlarla ilgili prosedürler, ilaç monografileri, ameliyat rotasyonunu destekleyecek ve kolaylaştıracak bir çok kaynak, vaka senaryolarını içermektedir.

Erişim adresi:www.accessanesthesiology.com

KapsamAccess Anesthesiology;  McGraw Hill tarafından aneztezistler için geliştirilmiş çok sayıda ders kitabına erişim imkanı bulunan kaynak klinisyenlere ve tüm sağlık çalışanlarına içerikler sunmaktadır.

Erişim adresi:www.accesspediatrics.com

Kapsam: Access  Pediatrics; Klinisyenlere çocuk sağlığı konusunda içerik sunmaktadır. Neonatoloji döneminden ergenlik dönemine kadarki pediatrik uygulamaları son kullanıcıya online olarak görme imkanı sunar

Her Hakkı Saklıdır © 2020 Hacettepe Üniversitesi Kütüphaneleri
library@hacettepe.edu.tr
Sorumluluk Sınırı