Personel
Ayşen Küyük
Daire Başkanı
297 6585/86
Ülker Akman
Teknik Hizmetler Müdürü
297 6585/103
Ülker Akman
Beytepe Kütüphanesi Müdürü 297 6585/103 ulker@hacettepe.edu.tr

 

Serpil Varol
D.Başkanı/Beytepe Kütüphanesi Sekreterliği
297 6585/86
Duran Bakraç Sağlık Bilimleri Kütüphanesi Sekreterliği 305 1061 duranb@hacettepe.edu.tr

 

TEKNİK HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ BEYTEPE KÜTÜPHANESİ MÜDÜRLÜĞÜ SAĞLIK BİLİMLERİ KÜTÜPHANESİ MÜDÜRLÜĞÜ KONSERVATUVAR KÜTÜPHANESİ MÜDÜRLÜĞÜ

 

Banu Korkmaz
Satın Alma ve Taşınır Kayıt Yetkilisi
297 6585/101
Recep Mütlü
Taşınır Kayıt Yetkilisi (Sağlık Bilimleri Yetkilisi)
305 2404
Gökçe Demirdelen Taşınır Kayıt Yetkilisi (Konservatuvar Yetkilisi) 212 6210/1304 gokcedemirdelen@hacettepe.edu.tr

 

S.Cihan Doğan
Kütüphaneci
297 6585/104

 

Dilek Şahin
Kütüphaneci
305 2137

 

 

Firdevs Yılmaz
Kütüphaneci / Birim Sorumlusu
297 6585-121
Arzu Aydoğdu
Birim Personeli 297 6585-130 aaydogdu@hacettepe.edu.tr
Aygül Durgun
Birim Personeli
297 6585-122
Berrin Varlı
Birim Personeli 297 6585-119 bvarli@hacettepe.edu.tr
Esra Ilgaz Kütüphaneci 212 6210 eilgaz@hacettepe.edu.tr
Gönül Köreli Kütüphaneci 297 6585-126 gonul.koreli@hacettepe.edu.tr

 

Çiğdem Topuz
Kütüphaneci / Birim Sorumlusu
297 6593
Çiğdem Özer
Kütüphaneci
297 6586/125
Hediye Menteş
Kütüphaneci
297 6586/123
Güler Günal Birim Personeli 297 6585-124 gunal@hacettepe.edu.tr

 

Ayşe Aydın
Kütüphaneci / Birim Sorumlusu
297 6590
Saadet Samsa Kütüphaneci 297 6590 saadet.samsa@hacettepe.edu.tr
Reyhan İnan Birim Personeli (Sağlık Bil. Kütüphanesi) 305 1063 reyhan.inan@hacettepe.edu.tr

 

Damla Yılmaz
Kütüphaneci / Birim Sorumlusu
297 6585-132

 

Birol Yüksel
Bilgisayar işletmeni
297 6585-133

 

 

Serpil Varol
Sekreter
297 6585/100

 

S. Cihan Doğan
Kütüphaneci / Birim Sorumlusu
297 6586/104
Pınar Al
Kütüphaneci
297 6588
Songül A. Karabulut Kütüphaneci 297 6585-139 songul.karabulut@hacettepe.edu.tr
Ümit Kuran Kütüphaneci 297 6585-135 umit.kuran@hacettepe.edu.tr

 

S. Cihan Doğan
Kütüphaneci / Birim Sorumlusu
297 6586/104
Y. Murat Özcan Birim Personeli-Gündüz 297 6591 y.murat.ozcan@hacettepe.edu.tr
İlknur Erşen Zer Kütüphaneci 297 6591 ilknur.ersen@hacettepe.edu.tr
Ali Ümram Şimşek Birim Personeli-Gece ve Haftasonu 297 6037 aliumransimsek@hacettepe.edu.tr
Bülent Algün Birim Personeli-Gece ve Haftasonu 297 6037 sbalgun@hacettepe.edu.tr
Ebru Yurt Birim Personeli-Gece ve Haftasonu 297 6037 eyurt@hacettepe.edu.tr
Hüseyin Doğangüzel Birim Personeli-Gece ve Haftasonu 297 6037 huseyin.doganguzel@hacettepe.edu.tr
İsa Buyurman Birim Personeli-Gece ve Haftasonu 297 6037 buyurman@hacettepe.edu.tr
İsmail Eroğlu Birim Personeli-Gece ve Haftasonu 297 6037 ieroglu@hacettepe.edu.tr
Kemal Beyaz Birim Personeli-Gece ve Haftasonu 297 6037 kemal.beyaz@hacettepe.edu.tr
M. Ali Söğütdelen Birim Personeli-Gece ve Haftasonu 297 6037 mali.sogutdelen@hacettepe.edu.tr
Murat Karacaoğlan Birim Personeli-Gece ve Haftasonu 297 6037 murat.karacaoglan@hacettepe.edu.tr
Mehmet Yıldırım Birim Personeli-Gece ve Haftasonu 297 6037 myildirim@hacettepe.edu.tr
Özgür Doğan Birim Personeli-Gece ve Haftasonu 297 6037 odogan@hacettepe.edu.tr
Ünal Akçakoca Birim Personeli-Gece ve Haftasonu 297 6037 unal.akcakoca@hacettepe.edu.tr

 

Seher Erdem
Kütüphaneci / Birim Sorumlusu
297 6592
Kader Kurt
Birim Personeli 297 6585-117 kader.kurt@hacettepe.edu.tr

 

Semih Bostan
Birim Sorumlusu
297 6587
Songül Birer Birim Personeli / Belge Sağlama ve Tez Odası 297 6585-144 sbirer@hacettepe.edu.tr
Ümit Gürler Kütüphaneci/Sanat Odası 297 6585-147 ugurler@hacettepe.edu.tr
Hüseyin Çelik
Birim Personeli / Kitap Salonu
297 6585-145
Mustafa Akarsu
Birim Personeli / Kitap Salonu 297 6585-145 mustafa.akarsu@hacettepe.edu.tr
Mustafa Güngör
Birim Personeli / Kitap Salonu
297 6585-145
Şevki Kaya    
Birim Personeli / Kitap Salonu
297 6585-145

 

Şerife Şahin
Birim Sorumlusu
297 6585
Emine Kutluca Destek Hizmetler 297 6589 emine@hacettepe.edu.tr
Mustafa Satı Destek Hizmetler 297 6589 mustafasati@hacettepe.edu.tr

 

 

Duran Bakraç
Sekreter
305 1061
Murat Öztekin Evrak İşleri 305 1066 oztekin@hacettepe.edu.tr

 

Dilek Şahin Kütüphaneci / Birim Sorumlusu 305 2137 dileks@hacettepe.edu.tr
Ayşen Şahin Kütüphaneci 305 1065 aysen.sahin@hacettepe.edu.tr
Eda Köse Uysal
Kütüphaneci
305 1065
Emre Çelik Kütüphaneci 305 1065 emrecelik@hacettepe.edu.tr

 

Pınar Çelik
Kütüphaneci / Birim Sorumlusu
305 1980
İzani Kars Birim Personeli-Gündüz 305 1062 izanikars@hacettepe.edu.tr
Veli Çelik Birim Personeli-Gündüz 305 1062 vcelik@hacettepe.edu.tr
Bekir Yıldıray Ercan Birim Personeli-Gece ve Haftasonu 305 1062 byercan@hacettepe.edu.tr
Cengiz Aktan Birim Personeli-Gece ve Haftasonu 305 1062 caktan@hacettepe.edu.tr
Enver Balcı Birim Personeli-Gece ve Haftasonu 305 1062 ebalci@hacettepe.edu.tr
Hulki Özdoğan Birim Personeli-Gece ve Haftasonu 305 1062 hulki.ozdogan@hacettepe.edu.tr
İlker Köse Birim Personeli-Gece ve Haftasonu 305 1062 ilker.kose@hacettepe.edu.tr
Nuh Eken Birim Personeli-Gece ve Haftasonu 305 1062 nuh.eken@hacettepe.edu.tr
Ömer Kılınç Birim Personeli-Gece ve Haftasonu 305 1062 omer.kilinc@hacettepe.edu.tr
Serhat Tek Birim Personeli-Gece ve Haftasonu 305 1062 serhat.tek@hacettepe.edu.tr
İsa Can Eroğlu Birim Personeli-Gece ve Haftasonu 305 1062 isa.eroglu@hacettepe.edu.tr
Seyit Ahmet Fidan Birim Personeli-Gece ve Haftasonu 305 1062 s.ahmet.fidan@hacettepe.edu.tr

 

Nesrin Şermin Okutan
Birim Sorumlusu
305 2402

 

Bekir Ergül Birim Personeli / Kitap Salonu 305 1063 bergul@hacettepe.edu.tr
Hasan Boz     Birim Personeli / Kitap Salonu 305 1063 hboz@hacettepe.edu.tr

 

Pınar Çelik
Birim Sorumlusu
305 1980
İbrahim Karagöz
Destek Hizmetler-Gündüz
305 1066 ibrahim.karagoz@hacettepe.edu.tr
İncilay Sekmen
Destek Hizmetler-Gündüz
305 1066 incilay.sekmen@hacettepe.edu.tr
Ercan Şaşmaz
Destek Hizmetler-Gece
305 1066 ercan.sasmaz@hacettepe.edu.tr
Haydar Yiğit
Destek Hizmetler-Gece
305 1066 haydar.yigit@hacettepe.edu.tr

 

Gökçe Demirdelen
Kütüphane Sorumlusu
212 6210-1304

 

Gökçe Demirdelen
Kütüphaneci / Birim Sorumlusu
212 6210-1304

 

Gökçe Demirdelen  Kütüphaneci / Birim Sorumlusu 212 6210-1304 gokce.demirdelen@hacettepe.edu.tr
İlker Arslan
Birim Personeli 212 6210-1303

 

Gökçe Demirdelen
Birim Sorumlusu
212 6210-1304
Adnan Bilgin
Destek Hizmetler
212 6210
Her Hakkı Saklıdır © 2016 Hacettepe Üniversitesi Kütüphaneleri
library@hacettepe.edu.tr